AutoMax Group s.r.o.
Oficiální dovozce olejů a maziv ShellTel: +420 272 700 530


RSSRSS

Aktuality

Dezinfekce všude kolem nás

05.05.2020 14:16

Dezinfekce všude kolem nás

Pomalu se rozvolňují vládní opatření kolem koronaviru. Otevírají se obchody, kanceláře a provozy. Vše se pomalu vrací do normálu. Všude vládnou přísná hygienická opatření. Každý obchod, kancelář, knihovna i provoz nás při vstupu zastaví, abychom si vydezinfikovali ruce. Rituál, který nás bude doprovázet ještě několik měsíců.

Proč si do auta pořídit polarizační brýle?

Sluníčko nám může za volantem pěkně zatopit. Znáte ty situace, kdy najednou nic proti slunci nevidíte? Stahujeme stínítko a saháme po slunečních brýlích. A proč mít v autě po ruce zrovna polarizační brýle? Odpověď je jednoduchá, protože zrak při řízení hraje důležitou roli. U slunečních brýlí za volantem nejde o módu, ale hlavně o bezpečnost.

Jak se chránit v autě v době koronaviru?

Česko je v karanténě a nejlepší formou cestování se zdá být jízda autem. Zavření uvnitř vozu se cítíme v bezpečí a odkládáme roušky. Ale pozor, interiér automobilu je hnízdištěm virů a bakterií a často připomíná latrínu. A Češi jej čistí zoufale málo. Jak auto vypucovat, aby pro vás bylo bezpečné?

Tak jsme se konečně dočkali! WD-40 Flexible je už i v Česku!

Jedná se o víceúčelový přípravek WD-40 Multi-Use Produc, který chrání kovy před korozí a tvorbou rzi, proniká mezi zadřené díly, vytěsňuje vlhkost a maže téměř cokoliv.

WD-40<sup>®</sup> radí: Průvodce pro začátečníky: Proč je důležité čistit jízdní kolo?

Když někdo říká, že jízdní kolo potřebuje stálou údržbu, lidé to zužují na nutnost aplikovat na svá kola maziva. Většina lidí si neuvědomuje, že údržba jízdních kol přesahuje pouhé mazání řetězu a otírání vlhkosti z kola. V tomto článku se dozvíte, proč je důležité čistit jízdní kolo.

WD-40<sup>®</sup> radí: Jak vyčistit gril, aby byl připraven na jaro

Jaro je bez zahradního grilování poloviční, souhlasíte? Grilování s přáteli se zkrátka nic nevyrovná, protože tyto večírky jsou skvělé pro vytváření nezapomenutelných vzpomínek kolem grilu a okořeněných kouřem a smíchem.

WD-40<sup>®</sup> radí: Jak namazat garážová vrata

Představte si, že máte zpoždění, takže spěcháte do práce, ale zjistíte, že nemůžete vyjet s autem, protože se zasekla garážová vrata. Přečtěte si více.

Veselé Vánoce a vše nej v novém roce 2020

Přejeme krásné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce 2020.

Představujeme Coyote Super start 400ml

Rádi bychom Vám představili nový výrobek do naší rodiny produktové řady Coyote. Jedná se o COYOTE Super start, což je éterový prostředek na startování motoru. Funguje v jakémkoli počasí, i v teplotách do -50°C.

WD-40<sup>®</sup> radí: Překvapující způsoby použití nejlepšího maziva – WD-40

Jak je uvedeno na jasně modré nádobce, WD-40 je snadné řešení a možná nejlepší mazivo pro uvolnění zadřených dílů, zabraňuje korozi a tvorbě rzi, vytěsňuje vlhkost a odstraňuje skřípání. Pravděpodobně máte nádobku WD-40 někde v garáži i Vy!The Tree design and WUNDER-BAUM are trademarks. © Julius Sämann Ltd.

© 2020, AutoMax Group s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑