AutoMax Group s.r.o.
Oficiální dovozce olejů a maziv ShellTel: +420 272 700 530


RSSRSS

Aktuality

Nové vůně oblíbených stromečků </br>WUNDER-BAUM<sup>®</sup>

Sluníčko již začíná hřát a svět kolem nás rozkvétá. A právě pro tyto poetické chvíle tu máme nové vůně stromečků WUNDER-BAUM®
 

Nové vizuály karet se stromečky </br>WUNDER-BAUM<sup>®</sup>

S příchodem jara jsme si pro Vás připravili nové vizuály karet s voňavými stromečky WUNDER-BAUM® pro snadnější orientaci.

Produkty od ŽELVY vám pomohou připravit se na jaro

Na jaře je dobré věnovat patřičnou péči právě laku vozidel. Díky kvalitnímu navoskování docílíme obnovení původních vlastností laku, zajistíme vyšší odolnost vůči korozi, prodloužíme jeho životnost a následná péče pro nás bude snadnější.

Vyjeďte jaru vstříc v čistém a nablýskaném vozu

Venku se nám udělalo moc hezky - sněhy a ledy již takřka všude roztály, flóra nezadržitelně vzkvétá a fauna se při letošní slabé zimě do zimního spánku nestihla ani uložit. Nyní nastává ten správný čas řádně vygruntovat naše vozy od pneumatik až po střechu.

STP<sup>®</sup> Čistič filtru pevných částic

Značka STP® uvedla na trh nový výrobek Čistič filtru pevných částic.

WD-40<sub>®</sub> SPECIALIST<sub>®</sub>  - nářadí pro každou práci

Představujeme řadu skvělých výrobků WD-40® SPECIALIST®, které se mohou chlubit označením WD-40®. Produkty WD-40® SPECIALIST® byly speciálně navrženy pro splnění těch nejnáročnějších úkolů, kde je kladen důraz na vyřešení konkrétního problému.

Facebookové profily značek <br>WUNDER-BAUM<sup>®</sup> a MA-FRA<sup>®</sup>

Na dvou „facebookových“ profilech věnovaných legendárním osvěžovačům vzduchu WUNDER-BAUM® a vysoce kvalitní autokosmetice a autochemii MA-FRA® pro Vás pravidelně připravujeme zajímavé informace, rady, tipy videa, fotografie...

STP na Autosport International v Birminghamu

Společnost STP se podílela účastí na jedné z největších a nejznámějších mezinárodních událostí motoristického sportu - Autosport International. Akce se konala ve dnech 9. až 12. ledna 2014 v exhibičním centru NEC v anglickém Birminghamu.

Autokosmetika značky MA-FRA

23.10.2013 21:12

Autokosmetika značky MA-FRA

Značka MA-FRA si pro Vás připravila portál, kde můžete nalézt zajímavé informace nebo videa, s tipy a radami jak použít výrobky značky MA-FRA.

Nový typ osvěžovačů vzduchu WUNDER-BAUM<sup>®</sup>

Je to tak snadné CLIP WUNDER-BAUM® ! Nový druh osvěžovače vzduchu do auta, který umístíte kam se Vám to hodí.The Tree design and WUNDER-BAUM are trademarks. © Julius Sämann Ltd.

© 2019, AutoMax Group s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑