AutoMax Group s.r.o.
Oficiální dovozce olejů a maziv ShellTel: +420 272 700 530


RSSRSS

Aktuality

WD-40<sup>®</sup> radí: Čistič zlata a mosazi pro Vaše šperky

Mosaz a zlato jsou dobře známé kovy, které se používají v klenotnictví. Problém nastane tehdy, když tyto kovy ztratí svůj atraktivní vzhled, jsou poškrábané a/nebo extrémně vybledlé.

Legendy 2019 se blíží a Coyote bude opět u toho!

Už za necelý měsíc se otevřou brány holešovického výstaviště a začnou Legendy 2019. Náš Coyote tým bude u toho a tímto Vás srdečně zveme k našemu stánku.

WD-40<sup>®</sup> radí: 5 příslušenství pro horské kolo, které nemůžete postrádat

Neexistuje nedostatek doplňků a příslušenství pro cyklisty, všechny jsou pro cyklisty snadno dostupné. Naopak je toho tolik, z čeho si můžete vybírat, a můžete jich mít doslova plnou garáž. Pravděpodobně je ale lepší mít především to nejdůležitější.

Coyote byl opět hrdým sponzorem Frisbeer Cupu 2019

Jsme moc rádi, že Coyote opět sponzoroval již třináctý ročník Frisbeer Cupu. A už se moc těšíme s celým týmem na další ročník. Letos vše proběhlo pod heslem: Roztočte to se Silkalem!

WD-40<sup>®</sup> radí: Ochrana proti korozi a tvorbě rzi u zahradního nábytku

Pokud máte ve své zahradě kovový nábytek, měli byste jej chránit před korozí a tvorbě rzi.

WD-40<sup>®</sup> radí: Čištění interiéru vozu

Už jste se někdy podívali na Vaše auto a přemýšleli jste, kde se tak ušpinilo? Zatímco exteriér vozu můžete lehce umýt, vyčištění interiéru vozu se mírně liší a vyžaduje mnohem větší pozornost.

WD-40<sup>®</sup> radí: Odstraňte šmouhy z keramických dlaždic snadno a rychle

Černé pruhy nebo šmouhy jsou opticky odpuzující! Absolutně zničí krásu Vaší keramické dlažby. Nicméně je lze snadno odstranit! S našimi tipy níže v článku se šmouh zabavíte velice snadno a rychle!

WUNDER-BAUM<sup>®</sup> představuje novou řadu vonných plechovek

Vonné plechovky jsou vyrobeny z recyklovaných vláken a ta jsou navržena tak, aby poskytovala dlouhotrvající vůni. Můžete je využít v autě i doma. A navíc obsahují vonící nálepku.

WD-40<sup>®</sup> radí: Pět důvodů, proč je odstranění rzi tak důležité

Kovy hrají v našich životech důležitou roli. Téměř všechno, co vidíte kolem sebe, je vyrobeno výhradně z kovu nebo používá kov jako jeden z důležitých komponent.

WD-40<sup>®</sup> radí: Průvodce čištěním automobilového čalounění

Pokud se bavíme o textilním automobilovém čalounění, je zřejmé, že interiéru vozu poskytuje překrásný vzhled. Je však třeba si uvědomit, že je velmi snadné čalounění poškodit.The Tree design and WUNDER-BAUM are trademarks. © Julius Sämann Ltd.

© 2020, AutoMax Group s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑