AutoMax Group s.r.o.
Oficiální dovozce olejů a maziv ShellTel: +420 272 700 530


RSSRSS

Aktuality

Společnost BLOODHOUND uskutečnila své první veřejné jízdy v Newquay

Společnost BLOODHOUND, sponzorovaná značkou STP®, uskutečnila své první veřejné jízdy v Newquay ve Velké Británii dne 26. října 2017.

Rady a tipy: COYOTE Odmlžovač skel, 500 ml

Přípravek vhodný pro ošetření ploch, u kterých chceme zabránit zamlžování, zejména je vhodný pro použití v automobilech a domácnostech. U ošetřeného skla zajistí čirou průhlednost a u zrcadel čistý odraz bez zamlžení.

Nezapomeňte přezout pneumatiky a hned je ošetřit  Coyote Oživovačem pneumatik

Nezapomeňte, že řidičům se doporučuje přezout na zimní pneumatiky v období od 1.11. do 31.3.. Termín se nezadržitelně blíží a s tím také souvisí údržba pneumatik.

Zimní směs do ostřikovačů COYOTE  jde opět do zbraně!

Rok se s rokem sešel a my už opět pomalu musíme řešit, jak se co nejrychleji zbavit letní směsi a jakou zimní kapalinu do ostřikovačů ideálně použít. My Vám to teď ulehčíme a nabídneme tipy, jakou značku bude nejlepší použít.

Na portálu PROŽENY vyšel skvělý článek <br>o WD-40<sup>®</sup>

Nevíte si rady, jak naimpregnovat boty nebo vyčistit skvrny? Přečtete si článek na portálu www.prozeny.cz a určitě zde najdete spoustu zajímavých rad a triků, jak si ulehčit práci.

Turtle Wax<sup>®</sup> představuje univerzální leštěnku na všechny kovy

Také Vás nebaví stále střídat přípravky podle toho, jaký povrch zrovna čistíte? Máme pro Vás jednoduhcé řešení: Turtle Wax® Leštěnka na všechny kovy 300ml. Tento univerzální přípravek můžete použít na všechny kovové povrchy. Díky tomu budou opět jako nové.

Deštivé počasí omezuje viditelnost při řízení

Jelikož se pomalu, ale jistě blíží období dešťů, je dobré mít kvalitní výhled - déšť viditelnost výrazně snižuje. Nabízíme výrobky s jednoduchou aplikací a skvělými výsledky.

Čistá skla - ochraňte se proti podzimnímu slunci

Také se Vám stalo, že podzimní slunce nepříjemně svítí a tím Vás oslňuje při řízení? Nepodceňujte toto riziko a mějte svá skla dokonale čistá. S našimi přípravky to bude hračka.

Start auta na podzim již může být problémový

S nadcházejícím podzimem začínají pomalu teploty v nočních hodinách klesat k nule. Obzvláště automobily se starším datem výroby začínají často bojovat se studenými starty. Přestože většina prodejců pohonných hmot deklaruje plně aditivováná paliva, je rozdíl ve startech stále patrný. Řešením je používání aditiva do paliva (benzín/diesel), které zajistí lehký start.

Turtle Wax<sup>®</sup> získal ocenění Auto Express UK

Je nám potěšením Vás informovat, že v nedávném testu výrobků Auto Express UK vyhrál Turtle Wax jednu kategorii, a ve dvou dalších byl OCENĚN.The Tree design and WUNDER-BAUM are trademarks. © Julius Sämann Ltd.

© 2019, AutoMax Group s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑