AutoMax Group s.r.o.
Oficiální dovozce olejů a maziv ShellTel: +420 272 700 530


RSSRSS

Aktuality

Krásné prožití vánočních svátků a vše nej v novém roce 2017

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a všechno dobré v novém roce 2017.

WUNDER-BAUM<sup>®</sup> představuje držák pro osvěžovač vzduchu

Tree House je stylový a pohyblivý držák jehož hlavní výhodou je především to, že jej lze opakovaně použít a snadno naplnit Vaší oblíbenou vůní.

MA-FRA® UNIKA – nadčasové řešení chemie pro vaši myčku

Jak v současné době přilákat pozornost návštěvníka myčky a přesvědčit ho, aby se k vám vrátil? Nabídněte mu umytí vozidla chemií, která voní, je vysoce účinná a kvalitní, pro vozidlo i myčku bezpečná a zároveň cenově dostupná.

Jak vybrat správnou alternativu k nemrznoucím kapalinám FRIDEX?

Nevíte, jakou správnou alternativu vybrat k nemrznoucím kapalinám FRIDEX? Připravili jsme pro Vás přehledné manuály, jak toho docílit.

Představujeme Coyote Glykosol nemrznoucí kapalinu do ostřikovačů -21°C

Pomalu, ale jistě se nám blíží zimní období a určitě není špatné se již vybavit na případné mrazíky. Představujeme revoluční nemrznoucí kapalinu do ostřikovačů s efektem tekutých stěračů a samočisticím efektem. Vaše skla nikdy nebyla tak čistá jako s tímto výrobkem.

Stáhněte si nový katalog přípravků <br>MA-FRA<sup>®</sup> PROFI

Připravili jsme pro Vás v sekci KE STAŽENÍ nový katalog MAFRA® PROFI.

Jak správně navoskovat auto či zkontrolovat provozní kapaliny?

Blíží se nám pomalu chladnější období a je dobré být připraven na všechny možné problémy, které s tímto obdobím souvisí. Především motoristé by měli myslet např. na kontrolu provozních kapalin a stav karoserie vozu. I proto jsme pro Vás připravili dva články, které se těmito problémy zabývají.

<b>DŮLEŽITÉ:</b> změna názvu a adresy sídla společnosti

Dovolte, abychom vás informovali, že k 23. srpnu 2016 jsme změnili název společnosti a k 29. srpnu 2016 se stěhujeme do nových prostor. Společnost Walmsley enterprises international  spol. s r.o. je nově registrována pod jménem AutoMax Group s.r.o.

Turtle Wax<sup>®</sup> představuje nový vosk nejen na metalické laky s přidaným PTFE

Turtle Wax® v rámci nové produktové řady GREEN LINE uvádí novinku "Turtle Wax® Metalický vosk + PTFE tekutý vosk 500 ml". Řada těchto produktů je určena pro spotřebitele, kteří preferují snadnou aplikaci, kvalitní výsledek a milují čistá, lesklá auta.

Bezpečnostní listy k našim produktům ke stažení

Stáhněte si bezpečnostní listy k našim produktům. Vše je snadné a přehledné v jednotlivých kategoriích značek.The Tree design and WUNDER-BAUM are trademarks. © Julius Sämann Ltd.

© 2019, AutoMax Group s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑