AutoMax Group s.r.o.
Oficiální dovozce olejů a maziv ShellTel: +420 272 700 530


RSSRSS

Aktuality

Jak správně navoskovat auto či zkontrolovat provozní kapaliny?

Blíží se nám pomalu chladnější období a je dobré být připraven na všechny možné problémy, které s tímto obdobím souvisí. Především motoristé by měli myslet např. na kontrolu provozních kapalin a stav karoserie vozu. I proto jsme pro Vás připravili dva články, které se těmito problémy zabývají.

<b>DŮLEŽITÉ:</b> změna názvu a adresy sídla společnosti

Dovolte, abychom vás informovali, že k 23. srpnu 2016 jsme změnili název společnosti a k 29. srpnu 2016 se stěhujeme do nových prostor. Společnost Walmsley enterprises international  spol. s r.o. je nově registrována pod jménem AutoMax Group s.r.o.

Turtle Wax<sup>®</sup> představuje nový vosk nejen na metalické laky s přidaným PTFE

Turtle Wax® v rámci nové produktové řady GREEN LINE uvádí novinku "Turtle Wax® Metalický vosk + PTFE tekutý vosk 500 ml". Řada těchto produktů je určena pro spotřebitele, kteří preferují snadnou aplikaci, kvalitní výsledek a milují čistá, lesklá auta.

Bezpečnostní listy k našim produktům ke stažení

Stáhněte si bezpečnostní listy k našim produktům. Vše je snadné a přehledné v jednotlivých kategoriích značek.

Objednejte si výrobky Turtle Wax<sup>®</sup> v e-shopu a získejte luxusní Power banku jako BONUS!

Neváhejte a objednejte si nyní výrobky značky Turtle Wax® a získejte luxusní Power banku jako bonus k objednávce nad 750 Kč vč. DPH.

STP® má nový WEB

18.07.2016 10:05

STP<sub>®</sub> má nový WEB

Značka STP® představila nový web na adrese www.stp.eu. Webové stránky jsou snadno ovladatelné, uživatelsky přívětivé a obsahují zajímavá vzdělávací videa, která mají více přiblížit výhody STP® aditiv.

Turtle Wax<sub>®</sub> sklízí úspěchy s řadou exkluzivních přípravků

Také občas závidíte sousedovi jeho nové, krásně vyleštěné auto, které si právě dovezl domů a pochopitelně jej záměrně vystavil před svým domem k obdivu kolemjdoucích? Už nemusíte závidět, ale můžete přímo „konkurovat“.

Je nemožné udržet čistý a zdravý domov i se zvířátkem?

Někdy se zdá být naprosto nemožné mít čistý dům či byt, když chováte nějaké domácí zvířátko. My se Vám pokusíme v tomto článku doporučit řešení, jak co nejefektivněji uklízet po takovém chlupáči.

Prožijte léto s novými vůněmi WUNDER-BAUM<sup>®</sup>

Léto je za dveřmi a WUNDER-BAUM® představuje dvě zcela nové vůně spojené s tímto krásným ročním obdobím. Prvním je stromeček WUNDER-BAUM® Fizzy Limonade a druhá vůně nese název WUNDER-BAUM® Daisy Chain.

Představujeme novinky Turtle Wax<sup>®</sup> pro Váš vůz

Jaro se v plném proudu a každý by jistě rád usedl do krásně čistého auta a vyrazil na nějaký výlet s rodinou či kamarády. Kolegové z Turtle Wax® mysleli na to samé a proto připravili zajímavé novinky z oblasti přípravků v péči o auto.The Tree design and WUNDER-BAUM are trademarks. © Julius Sämann Ltd.

© 2020, AutoMax Group s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑